Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4302-682J
4302-682J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4302-682J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4302-682J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 54873 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer 4302-682J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 54873 pcs Data papier 4302(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) afscherming Unshielded
Serie 4302 ratings -
Q @ Freq 30 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 4302-682J TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron Powder
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 6.8µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.095" (2.41mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 22MHz
gedetailleerde beschrijving 6.8µH Unshielded Inductor 205mA 3.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max
Huidige score 205mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:4302-822H
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD
  • Op voorraad:34985
  • Deel#:4302-822G
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:26122
  • Deel#:4302-822F
  • Deel#:4302-681K
  • Beschrijving:FIXED IND 680NH 685MA 320 MOHM
  • Deel#:4302-682F