Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4302-822H
4302-822H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4302-822H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4302-822H
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 34985 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer 4302-822H Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 34985 pcs Data papier 4302(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) afscherming Unshielded
Serie 4302 ratings -
Q @ Freq 30 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 4302-822H TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron Powder
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 8.2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.095" (2.41mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 20MHz
gedetailleerde beschrijving 8.2µH Unshielded Inductor 195mA 4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Huidige score 195mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:4302.0014
  • fabrikanten:Schurter
  • Beschrijving:PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14
  • Op voorraad:8415
4302.0101 Image
  • Deel#:4302.0101
  • fabrikanten:Schurter
  • Beschrijving:PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
  • Op voorraad:10062
4302.0001 Image
  • Deel#:4302-821K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 820NH 540MA 510 MOHM
  • Deel#:4302-822F
  • fabrikanten:API Delevan
  • Deel#:4302-682J
  • Beschrijving:FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5 OHM
  • Deel#:4302-822G
  • Deel#:4302-822K
  • Deel#:4302-682H
  • Deel#:4302-821J
  • Deel#:4302-821G
  • Deel#:4302-821F
  • Deel#:4302-821H