Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4379-101JS
4379-101JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4379-101JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4379-101JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100NH 1A 30 MOHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8418 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 4379-101JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100NH 1A 30 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8418 pcs Data papier 4379(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Shielded
Serie 4379 ratings -
Q @ Freq 79 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 4379-101JS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 100nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 600MHz
gedetailleerde beschrijving 100nH Shielded Inductor 1A 30 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Huidige score 1A Current - Verzadiging -