Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4379-102JS
4379-102JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4379-102JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4379-102JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8470 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 4379-102JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8470 pcs Data papier 4379(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Shielded
Serie 4379 ratings -
Q @ Freq 106 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 4379-102JS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 1µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 175MHz
gedetailleerde beschrijving 1µH Shielded Inductor 650mA 90 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Huidige score 650mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:4379-102KS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:11667
  • Deel#:4379-103HS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 10UH 200MA 1.2 OHM SMD
  • Op voorraad:5494
43780 Image
  • Deel#:43780
  • fabrikanten:Wiha
  • Beschrijving:TWEEZER PIVOT PAD WAFER 79 4.92"