DC780-102L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DC780-102L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | DC780-102L |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Beschrijving | FIXED IND 1UH 11.4A 3 MOHM TH |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | DC780-102L | Fabrikant | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 1UH 11.4A 3 MOHM TH | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 28158 pcs | Data papier | DC780(R) Series Datasheet |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | Wirewound |
| Tolerantie | ±15% | Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.772" Dia (19.60mm) | afscherming | Unshielded |
| Serie | DC780 | ratings | - |
| Q @ Freq | - | Packaging | Bulk |
| Verpakking / doos | Radial | Andere namen | DC780-102L BULK 100 DN2400 |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C | montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Core | Ferrite | Fabrikant Standaard Levertijd | 14 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant | Inductiefrequentie - test | 1kHz |
| Inductie | 1µH | Hoogte - Zittend (Max) | 0.831" (21.10mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - | gedetailleerde beschrijving | 1µH Unshielded Wirewound Inductor 11.4A 3 mOhm Max Radial |
| DC Resistance (DCR) | 3 mOhm Max | Huidige score | 11.4A |
| Current - Verzadiging | 110mA |