Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DC780-122L
DC780-122L
DC780-122L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DC780-122L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DC780-122L
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.2UH 11.4A 3 MOHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 35049 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DC780-122L Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.2UH 11.4A 3 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 35049 pcs Data papier DC780(R) Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±15% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.772" Dia (19.60mm) afscherming Unshielded
Serie DC780 ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen DC780-122L BULK 100
DN2401
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Inductiefrequentie - test 1kHz
Inductie 1.2µH Hoogte - Zittend (Max) 0.831" (21.10mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 11.4A 3 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 3 mOhm Max Huidige score 11.4A
Current - Verzadiging 108A