Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ER1641-164JS
ER1641-164JS
ER1641-164JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ER1641-164JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ER1641-164JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 160UH 135MA 4.4 OHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 10104 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ER1641-164JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 160UH 135MA 4.4 OHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 10104 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) afscherming Unshielded
Serie Military, MIL-PRF-39010/03, ER1641 ratings -
Q @ Freq 55 @ 790kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen 1134-1152
1134-1152-2-MIL
1134-1152-MIL
ER1641-164JS-250 TR
ER1641164JS
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 790kHz Inductie 160µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 8MHz
gedetailleerde beschrijving 160µH Unshielded Inductor 135mA 4.4 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 4.4 Ohm Max
Huidige score 135mA Current - Verzadiging -