Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ER1641-181JS
ER1641-181JS
ER1641-181JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ER1641-181JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ER1641-181JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 180NH 1.3A 47 MOHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 24992 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
250 pcs500 pcs750 pcs1250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ER1641-181JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 180NH 1.3A 47 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 24992 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) afscherming Unshielded
Serie Military, MIL-PRF-39010/01, ER1641 ratings -
Q @ Freq 50 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen 1134-1000
1134-1000-2-MIL
1134-1000-MIL
ER1641-181JS-250 TR
ER1641181JS
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Phenolic
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 180nH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 250MHz
gedetailleerde beschrijving 180nH Unshielded Inductor 1.3A 47 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 47 mOhm Max
Huidige score 1.3A Current - Verzadiging -