Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ER1641-433JS
ER1641-433JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ER1641-433JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ER1641-433JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 43UH 195MA 2.11 OHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 9985 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ER1641-433JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 43UH 195MA 2.11 OHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 9985 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) afscherming Shielded
Serie ER1641 ratings -
Q @ Freq 50 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen ER1641-433JS 2500 TR
ER1641-433JS-MIL
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 43µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 27MHz
gedetailleerde beschrijving 43µH Shielded Molded Inductor 195mA 2.11 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.11 Ohm Max
Huidige score 195mA Current - Verzadiging -