Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ER1641-434JS
ER1641-434JS
ER1641-434JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ER1641-434JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ER1641-434JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 430UH 92MA 9.5 OHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 10114 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ER1641-434JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 430UH 92MA 9.5 OHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 10114 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) afscherming Unshielded
Serie Military, MIL-PRF-39010/03, ER1641 ratings -
Q @ Freq 60 @ 790kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen 1134-1162
1134-1162-2-MIL
1134-1162-MIL
ER1641-434JS-250 TR
ER1641434JS
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 790kHz Inductie 430µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 5.7MHz
gedetailleerde beschrijving 430µH Unshielded Inductor 92mA 9.5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 9.5 Ohm Max
Huidige score 92mA Current - Verzadiging -