Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ER1641-754JS
ER1641-754JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ER1641-754JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ER1641-754JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 750UH 80MA 13 OHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 10036 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ER1641-754JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 750UH 80MA 13 OHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 10036 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) afscherming Shielded
Serie ER1641 ratings -
Q @ Freq 60 @ 790kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen ER1641-754JS 2500 TR
ER1641-754JS-MIL
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 790kHz Inductie 750µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 4.2MHz
gedetailleerde beschrijving 750µH Shielded Molded Inductor 80mA 13 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Huidige score 80mA Current - Verzadiging -