Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ER1641-822JM
ER1641-822JM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ER1641-822JM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ER1641-822JM
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 245MA 1.32 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 28138 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ER1641-822JM Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 245MA 1.32 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 28138 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) afscherming Shielded
Serie ER1641 ratings -
Q @ Freq 50 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen ER1641-822JM 2500 TR
ER1641-822JM-MIL
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 8.2µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 50MHz
gedetailleerde beschrijving 8.2µH Shielded Molded Inductor 245mA 1.32 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.32 Ohm Max
Huidige score 245mA Current - Verzadiging -