Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ER1641-822KS
ER1641-822KS
ER1641-822KS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ER1641-822KS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ER1641-822KS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 245MA 1.32 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 24883 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
250 pcs500 pcs750 pcs1250 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ER1641-822KS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 245MA 1.32 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 24883 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) afscherming Unshielded
Serie Military, MIL-PRF-39010/02, ER1641 ratings -
Q @ Freq 50 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)