Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > M0820-22K
M0820-22K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M0820-22K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M0820-22K
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 820NH 444MA 240 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 7663 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M0820-22K Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 820NH 444MA 240 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 7663 pcs Data papier M0820 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.255" L x 0.095" W (6.48mm x 2.41mm) afscherming Unshielded
Serie M0820 ratings -
Q @ Freq 35 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen M0820-22K TR 250
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 820nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.115" (2.92mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 200MHz
gedetailleerde beschrijving 820nH Unshielded Inductor 444mA 240 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Huidige score 444mA Current - Verzadiging -