M0820-2R5205-R
M0820-2R5205-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M0820-2R5205-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M0820-2R5205-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving CAP 2F -20% +80% 2.5V T/H
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M0820-2R5205-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving CAP 2F -20% +80% 2.5V T/H Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 40882 pcs Data papier M Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2.5V
Tolerantie -20%, +80% Beëindiging PC Pins
Size / Dimension 0.335" Dia (8.50mm) Serie PowerStor M
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 283-3010
M08202R5205R
Temperatuur -40°C ~ 60°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.827" (21.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 100 mOhm @ 100Hz
gedetailleerde beschrijving 2F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 100 mOhm @ 100Hz 1000 Hrs @ 60°C Capaciteit 2F