Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > MILS1812-123K
MILS1812-123K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MILS1812-123K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MILS1812-123K
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 12UH 315MA 2 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 24694 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MILS1812-123K Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 12UH 315MA 2 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 24694 pcs Data papier MILS1812(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm) afscherming Shielded
Serie MILS1812 ratings -
Q @ Freq 50 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen MILS1812-123K TR 500
MILS1812-123K-MIL
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 12µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.134" (3.40mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 22MHz
gedetailleerde beschrijving 12µH Shielded Inductor 315mA 2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Huidige score 315mA Current - Verzadiging -