Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > MILS1812-182K
MILS1812-182K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MILS1812-182K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MILS1812-182K
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.8UH 681MA 430 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 24376 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MILS1812-182K Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.8UH 681MA 430 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 24376 pcs Data papier MILS1812(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm) afscherming Shielded
Serie MILS1812 ratings -
Q @ Freq 40 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen MILS1812-182K TR 500
MILS1812-182K-MIL
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 1.8µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.134" (3.40mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 100MHz
gedetailleerde beschrijving 1.8µH Shielded Inductor 681mA 430 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 430 mOhm Max
Huidige score 681mA Current - Verzadiging -