Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > MILS1812-271K
MILS1812-271K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MILS1812-271K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MILS1812-271K
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 270NH 1.053A 180 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 22894 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MILS1812-271K Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 270NH 1.053A 180 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 22894 pcs Data papier MILS1812(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm) afscherming Shielded
Serie MILS1812 ratings -
Q @ Freq 50 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen MILS1812-271K TR 500
MILS1812-271K-MIL
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 270nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.134" (3.40mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 280MHz
gedetailleerde beschrijving 270nH Shielded Inductor 1.053A 180 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Huidige score 1.053A Current - Verzadiging -