Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > MILS1812-823K
MILS1812-823K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MILS1812-823K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MILS1812-823K
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 82UH 196MA 5.2 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 23440 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MILS1812-823K Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 82UH 196MA 5.2 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 23440 pcs Data papier MILS1812(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm) afscherming Shielded
Serie MILS1812 ratings -
Q @ Freq 50 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen MILS1812-823K TR 500
MILS1812-823K-MIL
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 82µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.134" (3.40mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 7.2MHz
gedetailleerde beschrijving 82µH Shielded Inductor 196mA 5.2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 5.2 Ohm Max
Huidige score 196mA Current - Verzadiging -