MILS1812-824K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MILS1812-824K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MILS1812-824K |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Beschrijving | FIXED IND 820UH 71MA 40 OHM SMD |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | MILS1812-824K | Fabrikant | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 820UH 71MA 40 OHM SMD | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 24319 pcs | Data papier | MILS1812(R) Series |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | - |
| Tolerantie | ±10% | Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm) | afscherming | Shielded |
| Serie | MILS1812 | ratings | - |
| Q @ Freq | 40 @ 790kHz | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | Nonstandard | Andere namen | MILS1812-824K TR 500 MILS1812-824K-MIL |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal - Core | Ferrite |
| Inductiefrequentie - test | 790kHz | Inductie | 820µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.134" (3.40mm) | Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 2.2MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 820µH Shielded Inductor 71mA 40 Ohm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 40 Ohm Max |
| Huidige score | 71mA | Current - Verzadiging | - |