Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > P160-153JS
P160-153JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P160-153JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P160-153JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 15UH 419MA 700 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8775 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P160-153JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 15UH 419MA 700 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8775 pcs Data papier P160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm) afscherming Unshielded
Serie P160 ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen P160-153JS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 15µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.100" (2.54mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 15µH Unshielded Inductor 419mA 700 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max
Huidige score 419mA Current - Verzadiging 397mA
Gerelateerde producten
  • Deel#:P160-124KS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 120UH 157MA 5 OHM SMD