Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > P160-182HS
P160-182HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P160-182HS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P160-182HS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.8UH 1.149A 93 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 7041 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P160-182HS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.8UH 1.149A 93 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 7041 pcs Data papier P160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm) afscherming Unshielded
Serie P160 ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen P160-182HS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 1.8µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.100" (2.54mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 1.8µH Unshielded Inductor 1.149A 93 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 93 mOhm Max
Huidige score 1.149A Current - Verzadiging 1.16A