P160R-124JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P160R-124JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | P160R-124JS |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Beschrijving | FIXED IND 120UH 157MA 5 OHM SMD |
Product parameter
| Onderdeel nummer | P160R-124JS | Fabrikant | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 120UH 157MA 5 OHM SMD | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 9330 pcs | Data papier | P160(R) Series |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | - |
| Tolerantie | ±5% | Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm) | afscherming | Unshielded |
| Serie | P160R | ratings | - |
| Q @ Freq | - | Packaging | Bulk |
| Verpakking / doos | Nonstandard | Andere namen | P160R-124JS BULK 50 |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal - Core | Ferrite |
| Inductiefrequentie - test | 100kHz | Inductie | 120µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.100" (2.54mm) | Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - |
| gedetailleerde beschrijving | 120µH Unshielded Inductor 157mA 5 Ohm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 5 Ohm Max |
| Huidige score | 157mA | Current - Verzadiging | 139mA |