Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > P160R-152KS
P160R-152KS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P160R-152KS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P160R-152KS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.5UH 1.195A 86 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer P160R-152KS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.5UH 1.195A 86 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 10875 pcs Data papier P160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm) afscherming Unshielded
Serie P160R ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen P160R-152KS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 1.5µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.100" (2.54mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 1.5µH Unshielded Inductor 1.195A 86 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 86 mOhm Max
Huidige score 1.195A Current - Verzadiging 1.261A