Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PD73R-104K
PD73R-104K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PD73R-104K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PD73R-104K
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100UH 510MA 480 MOHM
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PD73R-104K Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100UH 510MA 480 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 57416 pcs Data papier PDzzzR Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.303" L x 0.272" W (7.70mm x 6.91mm) afscherming Unshielded
Serie PD73R ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen PD73R-104K TR 1000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 100µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.138" (3.50mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 100µH Unshielded Wirewound Inductor 510mA 480 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 480 mOhm Max
Huidige score 510mA Current - Verzadiging 510mA