PD73R-224K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PD73R-224K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | PD73R-224K |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Beschrijving | FIXED IND 220UH 310MA 1.2 OHM |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | PD73R-224K | Fabrikant | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 220UH 310MA 1.2 OHM | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 60383 pcs | Data papier | PDzzzR Series |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | Wirewound |
| Tolerantie | ±10% | Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.303" L x 0.272" W (7.70mm x 6.91mm) | afscherming | Unshielded |
| Serie | PD73R | ratings | - |
| Q @ Freq | - | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | Nonstandard | Andere namen | PD73R-224K TR 1000 |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal - Core | Ferrite |
| Inductiefrequentie - test | 1kHz | Inductie | 220µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.138" (3.50mm) | Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - |
| gedetailleerde beschrijving | 220µH Unshielded Wirewound Inductor 310mA 1.2 Ohm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 1.2 Ohm Max |
| Huidige score | 310mA | Current - Verzadiging | 310mA |