Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PT25-680HM
PT25-680HM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PT25-680HM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PT25-680HM
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 25UH 4.4A 35 MOHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 28323 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PT25-680HM Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 25UH 4.4A 35 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 28323 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±15% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.680" Dia (17.27mm) afscherming Shielded
Serie PT ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen PT25-680HM BULK 100
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron Powder
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 25µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.370" (9.40mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 25µH Shielded Toroidal Inductor 4.4A 35 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Huidige score 4.4A Current - Verzadiging -