Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PT25-900-VM
PT25-900-VM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PT25-900-VM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PT25-900-VM
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 25UH 7A 20 MOHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 13202 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PT25-900-VM Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 25UH 7A 20 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 13202 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±15% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.950" L x 0.600" W (24.13mm x 15.24mm) afscherming Shielded
Serie PT ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen PT25-900-VM BULK 100
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron Powder
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 25µH
Hoogte - Zittend (Max) 1.010" (25.65mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 25µH Shielded Toroidal Inductor 7A 20 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Huidige score 7A Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
PT25-680 Image
  • Deel#:PT25-680
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 25UH 4.4A 35 MOHM TH
  • Op voorraad:26301
  • Deel#:PT25-1000
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 25UH 10.4A 14 MOHM TH
  • Op voorraad:28240