Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PT50R-780
PT50R-780
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PT50R-780 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PT50R-780
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 50UH 3.8A 50 MOHM TH
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PT50R-780 Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 50UH 3.8A 50 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 20373 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±15% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.780" Dia x 0.360" W (19.81mm x 9.14mm) afscherming Unshielded
Serie PTR ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen PT50R-780 BULK 100
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 50µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 50µH Unshielded Toroidal Inductor 3.8A 50 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Huidige score 3.8A Current - Verzadiging -