Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PTKM100R-59
PTKM100R-59
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PTKM100R-59 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PTKM100R-59
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PTKM100R-59 Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 10618 pcs Data papier PTHF,M Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 1.100" Dia x 0.475" W (27.94mm x 12.06mm) afscherming Shielded
Serie PTKMR ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen PTKM100R-59 BULK 100
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 100µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 2MHz
gedetailleerde beschrijving 100µH Shielded Toroidal Inductor 4.9A 44 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 44 mOhm Max
Huidige score 4.9A Current - Verzadiging 2.4A