Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PTKM10R-30SM
PTKM10R-30SM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PTKM10R-30SM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PTKM10R-30SM
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 10UH 2.56A 50 MOHM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer PTKM10R-30SM Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 10UH 2.56A 50 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 11667 pcs Data papier PTHF,M-SM Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.440" L x 0.440" W (11.18mm x 11.18mm) afscherming Shielded
Serie PTKMR-SM ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen PTKM10R-30SM BULK 100
Temperatuur - montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 10µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.400" (10.16mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 35MHz
gedetailleerde beschrijving 10µH Shielded Toroidal Inductor 2.56A 50 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Huidige score 2.56A Current - Verzadiging 800mA