Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PTKM250R-59
PTKM250R-59
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PTKM250R-59 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PTKM250R-59
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 250UH 3.5A 88 MOHM TH
Product parameter
Onderdeel nummer PTKM250R-59 Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 250UH 3.5A 88 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 9694 pcs Data papier PTHF,M Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 1.150" Dia x 0.475" W (29.21mm x 12.06mm) afscherming Shielded
Serie PTKMR ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen PTKM250R-59 BULK 100
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 250µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1MHz
gedetailleerde beschrijving 250µH Shielded Toroidal Inductor 3.5A 88 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 88 mOhm Max
Huidige score 3.5A Current - Verzadiging 1.5A