Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PTKM25R-121
PTKM25R-121
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PTKM25R-121 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PTKM25R-121
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH
Product parameter
Onderdeel nummer PTKM25R-121 Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 11169 pcs Data papier PTHF,M Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm) afscherming Shielded
Serie PTKMR ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen PTKM25R-121 BULK 100
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 25µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 8MHz
gedetailleerde beschrijving 25µH Shielded Toroidal Inductor 6.34A 17 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 17 mOhm Max
Huidige score 6.34A Current - Verzadiging 3.3A