Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > S1008-331K
S1008-331K
S1008-331K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S1008-331K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S1008-331K
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 865MA 150 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 39169 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer S1008-331K Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 865MA 150 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 39169 pcs Data papier S1008(R) Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) afscherming Shielded
Serie S1008 ratings -
Q @ Freq 40 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen DN1007TR
S1008-331K TR 500
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 36 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Inductiefrequentie - test 25MHz
Inductie 330nH Hoogte - Zittend (Max) 0.095" (2.41mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 293MHz gedetailleerde beschrijving 330nH Shielded Inductor 865mA 150 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Huidige score 865mA