Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > S1008-333J
S1008-333J
S1008-333J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S1008-333J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S1008-333J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 57510 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer S1008-333J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 57510 pcs Data papier S1008(R) Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) afscherming Shielded
Serie S1008 ratings -
Q @ Freq 30 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 1008 (2520 Metric) Andere namen S1008-333J 2000 TR
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 33µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.095" (2.41mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 12MHz
gedetailleerde beschrijving 33µH Shielded Inductor 125mA 7.4 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 7.4 Ohm Max
Huidige score 125mA Current - Verzadiging -