Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SP1210R-182H
SP1210R-182H
SP1210R-182H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SP1210R-182H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SP1210R-182H
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.8UH 1.03A 195 MOHM
(in US Dollars)
1300 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SP1210R-182H Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.8UH 1.03A 195 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 31918 pcs Data papier SP1210,1210R
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm) afscherming Shielded
Serie SP1210R ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen SP1210R-182H 650 TR
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 36 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 1.8µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.101" (2.57mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 1.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.03A 195 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 195 mOhm Max
Huidige score 1.03A Current - Verzadiging 965mA