SP1210R-184K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SP1210R-184K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | SP1210R-184K |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Beschrijving | FIXED IND 180UH 119MA 14.7 OHM |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | |||
Product parameter
| Onderdeel nummer | SP1210R-184K | Fabrikant | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 180UH 119MA 14.7 OHM | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 30280 pcs | Data papier | SP1210,1210R |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | Wirewound |
| Tolerantie | ±10% | Leverancier Device Pakket | 1210 |
| Size / Dimension | 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm) | afscherming | Shielded |
| Serie | SP1210R | ratings | - |
| Q @ Freq | - | Packaging | Cut Tape (CT) |
| Verpakking / doos | 1210 (3225 Metric) | Andere namen | SP1210R-184KCT SP1210R184K |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal - Core | Ferrite |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Inductiefrequentie - test | 100kHz |
| Inductie | 180µH | Hoogte - Zittend (Max) | 0.101" (2.57mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - | gedetailleerde beschrijving | 180µH Shielded Wirewound Inductor 119mA 14.7 Ohm Max 1210 (3225 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 14.7 Ohm Max | Huidige score | 119mA |
| Current - Verzadiging | 96mA |