Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SPD74R-393M
SPD74R-393M
SPD74R-393M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SPD74R-393M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SPD74R-393M
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 39UH 1.4A 230 MOHM SMD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SPD74R-393M Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 39UH 1.4A 230 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 62934 pcs Data papier SPD73(R),74(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) afscherming Shielded
Serie SPD74R ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen SPD74R-393M TR 1000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 39µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.185" (4.70mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 39µH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 230 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Huidige score 1.4A Current - Verzadiging 1.4A