SPD74R-684M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SPD74R-684M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | SPD74R-684M |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Beschrijving | FIXED IND 680UH 320MA 4.63 OHM |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | SPD74R-684M | Fabrikant | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 680UH 320MA 4.63 OHM | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 61381 pcs | Data papier | SPD73(R),74(R) Series |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | Wirewound |
| Tolerantie | ±20% | Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) | afscherming | Shielded |
| Serie | SPD74R | ratings | - |
| Q @ Freq | - | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | Nonstandard | Andere namen | SPD74R-684M TR 1000 |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal - Core | Ferrite |
| Inductiefrequentie - test | 1kHz | Inductie | 680µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.185" (4.70mm) | Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - |
| gedetailleerde beschrijving | 680µH Shielded Wirewound Inductor 320mA 4.63 Ohm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 4.63 Ohm Max |
| Huidige score | 320mA | Current - Verzadiging | 320mA |