Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > A-DF15LL-TL-B-R
A-DF15LL-TL-B-R
A-DF15LL-TL-B-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop A-DF15LL-TL-B-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer A-DF15LL-TL-B-R
Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 15P STR SLDR CUP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer A-DF15LL-TL-B-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 15P STR SLDR CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5183 pcs Data papier A-Dx-xx-LL/Z Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning 250V Beëindiging Solder Cup
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) Shell Material, Finish Steel
Serie - Packaging Tray
Andere namen A-DF15LL-TL-B-R-ND
AE10933
Temperatuur -55°C ~ 105°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 15
montage Type Free Hanging (In-Line) Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
flens Feature Housing/Shell (Unthreaded) Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Huidige score 3A