Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > A-DF37-LL-F-R
A-DF37-LL-F-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop A-DF37-LL-F-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer A-DF37-LL-F-R
Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
(in US Dollars)
40 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer A-DF37-LL-F-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 24745 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C) Shell Material, Finish Steel
Serie - Packaging Tray
Temperatuur -55°C ~ 105°C Aantal rijen 2
Aantal posities 37 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polybutylene Terephthalate (PBT)
flens Feature Housing/Shell (Unthreaded) Kenmerken Filter
gedetailleerde beschrijving 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Huidige score 3A