Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 12103C274MAT2A
12103C274MAT2A
12103C274MAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 12103C274MAT2A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 12103C274MAT2A
Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 0.27UF 25V X7R 1210
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 12103C274MAT2A Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 0.27UF 25V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.037" (0.94mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.27µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Capaciteit 0.27µF