Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 12103C334JAT2A
12103C334JAT2A
12103C334JAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 12103C334JAT2A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 12103C334JAT2A
Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 0.33UF 25V X7R 1210
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 12103C334JAT2A Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 0.33UF 25V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.037" (0.94mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Andere namen 12103C334JAT2A-ND
Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount, MLCC Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks lead Style -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 0.33µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Capaciteit 0.33µF toepassingen General Purpose