ABC350-1024L
ABC350-1024L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ABC350-1024L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ABC350-1024L
Fabrikant Bel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 24V 200/350W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 644 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ABC350-1024L Fabrikant Bel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 24V 200/350W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 644 pcs Data papier ABC350 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 24V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm) Serie ABC350
Vermogen (Watt) 200W (350W Forced Air) Andere namen 179-2834
Temperatuur -40°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Minimale belasting vereist No Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
doeltreffendheid 94% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 8.333A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 8.333A goedkeuringen CE