ABC350-1T15L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ABC350-1T15L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ABC350-1T15L
Fabrikant Bel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 15V 160W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 719 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
18 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ABC350-1T15L Fabrikant Bel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 15V 160W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 719 pcs Data papier ABC350 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 15V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm) Serie ABC350
Vermogen (Watt) 160W (275W Forced Air) Temperatuur -40°C ~ 70°C (With Derating)
Aantal uitgangen 1 montage Type Chassis Mount
Minimale belasting vereist No Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 12A 90 ~ 264 VAC Input Current - Output (Max) 12A