Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > BACC45FS22-55P7
BACC45FS22-55P7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BACC45FS22-55P7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BACC45FS22-55P7
Fabrikant Bel
Beschrijving CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1050 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BACC45FS22-55P7 Fabrikant Bel
Beschrijving CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1050 pcs Data papier Cinch Cylindrical Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Crimp afscherming Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 22-55
Shell Materiaal Aluminum Shell Afwerking Anodized
Serie MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Andere namen CBACC45FS22-55P7 oriëntering 7
Temperatuur -55°C ~ 200°C Aantal posities 55 (Power)
montage Type Free Hanging (In-Line) montage Feature -
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse -
Plaats het materiaal in - Ingress Protection Environment Sealed
Kenmerken Coupling Nut bevestegingswijze Threaded
Contact Material - Contact Voltooi Dikte - Paring 50.0µin (1.27µm)
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Plug, Male Pins
Kleur - Cable Opening 1.152" (29.26mm)