BACC45FS22-55P8H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BACC45FS22-55P8H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BACC45FS22-55P8H
Fabrikant Cinch Connectivity Solutions
Beschrijving CONN PLUG HSNG MALE 55POS STR
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2482 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BACC45FS22-55P8H Fabrikant Cinch Connectivity Solutions
Beschrijving CONN PLUG HSNG MALE 55POS STR Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2482 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge of Range - AWG 20 Power
Gebruik Unshielded Type Attributen Environment Sealed
Type For Male Pins stapelen Direction Crimp
Schild Beëindiging Circular Shell Material, Finish -
Shell Afwerking Aluminum Serie MIL-DTL-26500, BACC45
RoHS Status Bulk Plug / Mating Plug Diameter Black
Andere namen CBACC45FS22-55P8H Temperatuur -55°C ~ 200°C
Aantal posities 55 (Power) Notitie Contacts Not Included
montage Type Free Hanging (In-Line) Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse - Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer BACC45FS22-55P8H Grote Diameter Geleverd 22-55
Plaats het materiaal in Aluminum, Anodized Black inclusief -
Beschrijving CONN PLUG HSNG MALE 55POS STR Current - Max / Contact Threaded
Koppeling Nut Materiaal, Plating 1.625" (41.28mm) Koppelmoer Diameter Anodized