Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DAMM15SM
DAMM15SM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DAMM15SM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DAMM15SM
Fabrikant Bel
Beschrijving DSUB 15 F PCB STR G50 ZINC
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4305 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DAMM15SM Fabrikant Bel
Beschrijving DSUB 15 F PCB STR G50 ZINC Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4305 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging -
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) Shell Material, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serie 1 Packaging -
Andere namen CDAMM15SM Temperatuur -65°C ~ 125°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 15
montage Type Through Hole Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Ingress Protection - Materiaal behuizing Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
flens Feature - Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Huidige score 5A