Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DAMM15SN
DAMM15SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DAMM15SN met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DAMM15SN
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5377 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DAMM15SN Fabrikant Cannon
hoeveelheid beschikbaar 5377 pcs Data papier DAMM15SN
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) Shell Material, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serie 24308-Style, D*MM Packaging Bulk
Andere namen IDAMM15SN Temperatuur -55°C ~ 150°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 15
montage Type Panel Mount, Through Hole Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
flens Feature Housing/Shell (Unthreaded) Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Huidige score 7.5A