MBC40-1005G
MBC40-1005G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MBC40-1005G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MBC40-1005G
Fabrikant Bel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 5.1V 40W
(in US Dollars)
32 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MBC40-1005G Fabrikant Bel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 5.1V 40W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3805 pcs Data papier
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 5.1V Voltage - Isolatie 4.242kV
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm) Serie MBC40
Vermogen (Watt) 40W Andere namen 179-2559
Temperatuur -20°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Minimale belasting vereist No Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Adjustable Output, Remote Sense, Standby Output, Universal Input doeltreffendheid 85%
gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 5.1V 8A 90 ~ 264 VAC Input Current - Output (Max) 8A